10 Temmuz 2014 Perşembe

Dabbe 5 Geliyor!

 - Korku Filmleri Sevenler İçin Dabbe 5 Çok Yakında!

Dabbe 5 Geliyor! - Korku Filmleri Sevenler İçin Dabbe 5 Çok Yakında!Hasan Karacadağ yapımı olan ve Türk Korku Filmleri arasında en çok sevilen film serisi olan Dabbe yeni filmi ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Dabbe 5 Korku Filmi 12 Eylül'de sinemalarda..


Hasan Karacadağ yapımı olan ve Türk  Korku Filmleri arasında en çok sevilen film serisi olan Dabbe yeni filmi ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Dabbe 5 Korku Filmi 12 Eylül'de sinemalarda..

Hasan Karacadağ'ın cinlerine ve korku öykülerine doymayanlara müjde! Dabbe serisinin yeni filmi Dabbe 5: Zehr-i Cin vizyon tarihini kesinleştirerek 12 Eylül 2014'te gösterime girecek. Bu haberle birlikte filmin ilk fragman videosu da geride bıraktığımız günlerde gün yüzüne çıktı.

Normal ve mutlu bir hayat süren bir çiftin hayatlarına musallat olan kötücül cinleri merkezine alan film, Dilek'in gördüğü bir kabus ile başlıyor. Genç kadın rüyasında anlam veremediği korkunç görüntüler ve yaratıklar gördükten sonra bir gece bile huzurlu uyuyamaz, dahası bu lanet çiftin dört bir yanını sarar. Çeşitli yöntemlere başvuran Dilek ve eşi Ömer bu lanetten kurtuluş yolunu bulmak için Bitlis'e kadar uzanan bir yolculuğa çıkacaklardır.

Filmin oyuncu kadrosu ise A. Murat Özgen, Irmak Örnek, Elçin Atamgüç ve Sultan Köroğlu Kılıç gibi isimlerden oluşuyor.

kaynak : canlihaber.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın