7 Şubat 2012 Salı

Blog uygulamaları widget, banner, rss, mobil versiyon

Blogumuzun Android uygulamasına aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Android link: http://www.appsgeyser.com/getwidget/AMAT%C3%96R%20K%C3%9CLT%C3%9CR.NET/


Blogumuzu cep telefonundan takip etmek isterseniz aşağıdaki linki telefonunuzun tarayıcısına yazmanız yeterlidir. sitenin cep telefonu versiyonu yandaki resimdeki gibidir. cep versiyonu uygulama olmadığı ve telefonun tarayıcısından girildiği için internet tarayıcısı olan tüm telefonlarda çalışmaktadır. 
Blogumuzda yayınlanan sinema haberlerini ve sinema içerikli yazıları websitenizde yada blogunuzda görünmesini isterseniz aşağıdaki kutudaki kodu kopyalayıp kullanabilirsiniz yayınımızın aktığı rss widget sağdaki resimdeki görünüştedir. benzer rss widgeti kendi siteniz için yapmak isterseniz aşağıdaki linki kullana bilirsiniz..
 link: http://www.surfing-waves.com/feed.htm

blogumuzun yayınlarını facebooktan takip etmek isteyenler için sitemizin facebook uygulamasıda bulunuyor

facebooktan uygulamamızın linki: http://tr-tr.facebook.com/pages/AMAT%C3%96R-K%C3%9CLT%C3%9CRNET/191851294230311?sk=wall&filter=12

Blogumuzun flash banner sağdaki resimdeki gibidir sitemize kendi sitenizden ulaşmak veya sitemizi kendi takipçilerinize tavsiye etmek için kullanabilirsiniz. kod aşağıdaki kutudadır..


benzer bir banner kendi siteniz için yapmak istiyorsanız işte link: http://www.flashvortex.com/index.php


Blogumuzuz en güvenilir istatistik sitelerinden biri olan alexada dünyada milyonlarca ülkemizdede yüz binlerce  siteyi geride bırakarak istikrarlı yükselişine devam ediyor sitemizin istatistiğini öğrenebileceğiniz link:http://www.alexa.com/siteinfo/http://ourwebnet.blogspot.com


siteniz varsa sitenizin istatistik durumuna alexa websitesinden bakabilirsiniz istatistik bakmak için üyelik istemiyorBlogumuzun yayınlarını özel rss programlarıyla yada farklı site rss içerik takipleriyle izleyebilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz..
 link: http://ourwebnet.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=rss
http://ourwebnet.blogspot.com/
http://feeds.feedburner.com/AmatrKltrnet

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın